Вчені визначили найбільш небезпечне м'ясо: виключіть його з раціону

27 Июня 2020 Published in На здоровье
Read 116 times

Найнебезпечнішим м'ясом є свинина

Вчені розповіли, яке м'ясо є найбільш шкідливим. На думку фахівців в харчуванні, свинину краще зовсім виключити зі свого раціону. Цей продукт є джерелом численних хвороб. Річ у тому, що саме в свинині зібрані всі токсичні жири, слиз, гістаміни, небезпечні гормони-речовини, які піддаються гниття в кишківнику. Це стає причиною інфекцій, хвороб шкіри, артриту, артрозу і навіть змін у гормональному фоні людини. 

Факти про свинину, які допоможуть вам від неї відмовитися:

  • Свинина містить гормон росту, що викликає збої в злагодженій роботі організму людини. Під впливом чужорідного гормону відбуваються патологічні процеси: ожиріння, розростання доброякісних і злоякісних пухлин.
  • Свинина містить гістамін — викликає алергію подразник. Апендицит, розвиток фурункульозу і холециститу, дерматитів, екземи — наслідки впливу гістаміну на організм.
  • Свиняча кров багата онкогенними агентами, специфічними еритроцитами, які виступають у ролі маркерів раку.
  • Вірус грипу зустрічається дуже часто в ковбасі, потрапляючи в продукт з легенів тварини. Часте вживання свинини веде до почастішання захворювань грипом!
  • Свинина — жирне м'ясо, вона сприяє ожирінню, особливо якщо їсти свинину в стресовому стані.
  • Свинина дуже токсична, вона містить небезпечні канцерогени і не поступається за своєю шкідливість алкоголю і тютюну. Є припущення про канцерогенність свинячих статевих гормонів.

Джерело

Leave a comment

Поля,обозначенные (*), обязательны к заполнению.

Комментарии публикуются после проверки модератором.