Зайвий народ: під час етнічних чисток в М’янмі загинуло 400 людей

06 Сентября 2017 Published in Дайджест
Read 465 times

Чотири сотні вбитих та понад 70 тисяч біженців. Такі наслідки етнічних чисток у М'янмі. Влада азійської країни влаштувала розправу над мусульманською нацменшиною – рохінджа. Геноцид триває з 25 серпня. І з того часу світ усе більше шокують фото та відео звірств силовиків.

Мусульмани рохінджа живуть у штаті Ракхайн на заході М'янми - країни, де більшість населення сповідує буддизм. Вони називають себе корінними жителями регіону. Проте, влада М'янми вважає їх мігрантами з Бангладешу і категорично відмовляється надавати громадянство. Ця народність зазнає значних утисків десятиліттями і відповідає – спротивом.

Нещодавно радикально налаштовані рохінджа атакували військову базу та поліцейські дільниці. У відповідь влада почала етнічні чистки. За інформацією очевидців, вбивають дітей, ґвалтують жінок і винищують цілі поселення.

Правозахисна організація Human Rights Watch опублікувала супутниковий знімок одного з сіл рохінджа – там понад 700 спалених будинків. Мусульмани від звірств буддистів намагаються втекти у Бангладеш. Однак, там біженців приймати відмовляються.

"На жаль, зараз відбувається те, чого всі ми боялися. Десятиліттями у М'янмі систематично порушували прав людей, а сили безпеки з минулого року вдаються до кривавих розправ. Все це стало ґрунтом для розвитку екстремізму", – заявив верховний комісар ООН з прав людини Зеїд Раад Аль-Хуссейн.

Різня у М'янмі триває попри те, що при владі в країні – демократи на чолі з Аун Сан Су Чжі – опозицінеркою, яка свого часу отримала Нобелівську премію миру! Всі заклики вирішити конфлікт вона ігнорує. Більше того! У відповідь на критику Су Чжі заявила, що права людей порушують у всіх країнах. Проти такого свавілля влади М'янми протестують мусульмани по всьому світу. На мітинги вийшли у Москві та Джакарті.

"Влада М'янми здійснює військові дії проти власного народу. Всі мусульмани повинні стежити за ситуацією в цій країні і надавати допомогу народності рохінджа. Це мають бути реальні дії, а саме - надсилання військ для припинення свавілля", – розповіла організаторка протесту Андріяні.

А от у чеченському місті Грозний на захист рохіджі вийшли майже мільйон людей. В акції взяло участь керівництво республіки на чолі з Рамзаном Кадировим. Учасники демонстрації підписали петицію до президента Путіна – аби він допоміг припинити геноцид у М'янмі.

Відео можно подивитись тут - http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

Джерело

Leave a comment

Поля,обозначенные (*), обязательны к заполнению.

Комментарии публикуются после проверки модератором.

Как добраться?

Карта расположения центральной церкви "Посольство Божье"

Церковь "Посольство Божье"

ул. Ижевская 2, Киев, Украина


Служения проходят:
Воскресенье: в 12:00
Четверг: в 18:30